Chodouny - Zjednodušená verze stránek
+

Aktuality - Vysokorychlostní trať Praha - Drážďany - nesouhlas obce Chodouny s nově navrhovanou Variantou III. v úseku Litoměřice -Praha

Vysokorychlostní trať Praha - Drážďany - nesouhlas obce Chodouny s nově navrhovanou Variantou III. v úseku Litoměřice -Praha, žádost o vyřazení z další přípravy. Zastupitelstvo obce Chodouny se zapojí do založeného a zapsaného spolku rozVRTaná krajina, z.s., který jsme založili v Chodounech . Do spolku se mohou přihlásit obce, fyzické i právnické osoby, které souhlasí s posláním, účelem a stanovami spolku. Žadatelé musí podat žádost o přistoupení do spolku a . Žádost nyní připravujeme a bude zveřejněna na www.stránkách obce Chodouny www.obecchodouny.cz.

Datum vložení: 17. 7. 2020 0:00
Datum poslední aktualizace: 17. 7. 2020 0:00