Stránka

Ministerstvo dopravy- odpověď na nesouhlas obce Chodouny s variantou 3VRT Praha DrážďanyMinisterstvo dopravy- odpověď na nesouhlas obce Chodouny s variantou 3VRT Praha Drážďany

6. 8. 2020 Zobrazit více

Obec Chodouny Vás srdečně zve na Slavnosti chmele, které se konají 22.8.2020 na návsi v Lounkách od 14 hodin. Připraven je bohatý kulturní program, ob

Obec Chodouny Vás srdečně zve na Slavnosti chmele, které se konají 22.8.2020 na návsi v Lounkách od 14 hodin. Připraven je bohatý kulturní program, obObec Chodouny Vás srdečně zve na Slavnosti chmele, které se konají 22.8.2020 na návsi v Lounkách od 14 hodin. Připraven je bohatý kulturní program, občerstvení, výstava historických traktorů a skluzavka pro děti zdarma. Děkujeme sponzorům za podporu a dobrovolníkům za pomoc.

6. 8. 2020 Zobrazit více

Upozornění pro občany- Slavnosti chmele 22.8.2020 na návsi v Lounkách od 14 hodin - omezení provozu

Upozornění pro občany- Slavnosti chmele 22.8.2020 na návsi v Lounkách od 14 hodin - omezení provozuUpozornění pro občany- Slavnosti chmele 22.8.2020 na návsi v Lounkách od 14 hodin - omezení provozu

4. 8. 2020 Zobrazit více

Vysokorychlostní trať Praha - Drážďany - nesouhlas obce Chodouny s nově navrhovanou Variantou III. v úseku Litoměřice -PrahaVysokorychlostní trať Praha - Drážďany - nesouhlas obce Chodouny s nově navrhovanou Variantou III. v úseku Litoměřice -Praha, žádost o vyřazení z další přípravy. Zastupitelstvo obce Chodouny se zapojí do založeného a zapsaného spolku rozVRTaná krajina, z.s., který jsme založili v Chodounech . Do spolku se mohou přihlásit obce, fyzické i právnické osoby, které souhlasí s posláním, účelem a stanovami spolku. Žadatelé musí podat žádost o přistoupení do spolku a . Žádost nyní připravujeme a bude zveřejněna na www.stránkách obce Chodouny www.obecchodouny.cz.

17. 7. 2020 Zobrazit více

Povolení k vjezdu automobilů NA MÍSTNÍ KOMUNIKACE k Labi se NEVYDÁVÁ

Povolení k vjezdu automobilů NA MÍSTNÍ KOMUNIKACE k Labi se NEVYDÁVÁ .

30. 6. 2020

Obec Chodouny poskytla pomoc obci Šumvald na odstranění následků bleskových povodní červen 2020, zapůjčili jsme 20 kusů vysoušečů a finanční dar

Obec Chodouny poskytla pomoc obci Šumvald na odstranění následků bleskových povodní červen 2020, zapůjčili jsme 20 kusů vysoušečů a finanční darObec Chodouny poskytla pomoc obci Šumvald na odstranění následků bleskových povodní červen 2020, zapůjčili jsme 20 kusů vysoušečů a zašleme finanční dar . Dopravu zajistili dobrovolníci z firmy Vodica Závlahy, Kostelec n.Hané, Prostějov. Děkujme za pomoc při dopravě vysoušečů do obce Šumvald.
15. 6. 2020 Zobrazit méně

Anenská pouť se bude konat dne 25.7.2020 a Česání chmele 22.8.2020- připravujeme program

Anenská pouť se bude konat dne 25.7.2020 a Česání chmele dne 22.8.2020- připravujeme program.Dle aktuálně vydaných nařízení se venkovní akce do 500 osob mohou pořádat při dodržování hygienických pravidel.

10. 6. 2020

Sdělení o přípravě nového železničního spojení Drážďany- Praha

Sdělení o přípravě nového železničního spojení Drážďany- PrahaPříprava nového železničního spojení Drážďany- Praha- vysokorychlostní trať
(VRT). V úterý 2.6.2020 se uskutečnila první schůzka zástupců obcí Podřipska se zástupci Správy železnic. Zástupci nám představili tři nové varianty řešení na území Podřipska . První varianta vede okolo Oleška, Libotenic a dále k Litoměřicím. Druhá varianta mezi Rohatcemi a Hrobcemi , okolo Libotenic a dále k Litoměřicím. Třetí varianta vede podél Hrobců přes Labe mezi Lounkami a Chodouny a dále Polepy, Křešice, Třeboutice do Litoměřic. Správa železnic prověřuje vhodnost všech tří variant. V současné době nám nikdo nebyl schopný říci, která varianta by mohla být vhodná k případné realizaci. V Zásadách územního rozvoje Ústeckého kraje není ani jedna z těchto variant zanesena. V původních návrzích trasa VRT nebyla vůbec zmíněna, že by mohla vést po našich katastrech. Jelikož není nic rozhodnuto a je vše v prověřování, nemůžeme Vám více sdělit. Všechny nově navrhované varianty nejsou pro Podřipsko a Litoměřicko vhodné. Obec bude dále sledovat postup přípravy VRT. O návrzích SŽ Vás budeme informovat.

3. 6. 2020 Zobrazit více

Diakonie - nabídka pomoci

Diakonie - https://jsmesvami.diakonie.cz/.

Infolinka Diakonie (potřebuji či nabízím pomoc, hledám informace)