Brožura Podřipska

Dnes je úterý, 27. 10. 2020, 12:48:49

Svátek má Šarlota, Zoe

Územní plán

Zpracování územního plánu obce Chodouny byl podpořen finančními prostředky z IOP
Projekt č.CZ.1.06/5.3.00/08.0748

www.strukturalni-fondy.cz/iopIOP Projekt č.CZ.1.06/5.3.00/08.0748

Platný územní plán ke stažení ZDE

Chodouny - Územní plán - úplné znění po změně č.1

ke stažení ZDE

Územní studie plocha C1

ke stažení ZDE

REKONSTRUKCE BUDOVY ZŠ A MŠ

Kulturní dům - schodiště

Sběrný box

A picture

Stránka

Anenská pouť se bude konat dne 25.7.2020 a Česání chmele 22.8.2020- připravujeme program

Anenská pouť se bude konat dne 25.7.2020 a Česání chmele dne 22.8.2020- připravujeme program.Dle aktuálně vydaných nařízení se venkovní akce do 500 osob mohou pořádat při dodržování hygienických pravidel.

10. 6. 2020

Sdělení o přípravě nového železničního spojení Drážďany- Praha

Sdělení o přípravě nového železničního spojení Drážďany- PrahaPříprava nového železničního spojení Drážďany- Praha- vysokorychlostní trať
(VRT). V úterý 2.6.2020 se uskutečnila první schůzka zástupců obcí Podřipska se zástupci Správy železnic. Zástupci nám představili tři nové varianty řešení na území Podřipska . První varianta vede okolo Oleška, Libotenic a dále k Litoměřicím. Druhá varianta mezi Rohatcemi a Hrobcemi , okolo Libotenic a dále k Litoměřicím. Třetí varianta vede podél Hrobců přes Labe mezi Lounkami a Chodouny a dále Polepy, Křešice, Třeboutice do Litoměřic. Správa železnic prověřuje vhodnost všech tří variant. V současné době nám nikdo nebyl schopný říci, která varianta by mohla být vhodná k případné realizaci. V Zásadách územního rozvoje Ústeckého kraje není ani jedna z těchto variant zanesena. V původních návrzích trasa VRT nebyla vůbec zmíněna, že by mohla vést po našich katastrech. Jelikož není nic rozhodnuto a je vše v prověřování, nemůžeme Vám více sdělit. Všechny nově navrhované varianty nejsou pro Podřipsko a Litoměřicko vhodné. Obec bude dále sledovat postup přípravy VRT. O návrzích SŽ Vás budeme informovat.

3. 6. 2020 Zobrazit více

Diakonie - nabídka pomoci

Diakonie - https://jsmesvami.diakonie.cz/.

Infolinka Diakonie (potřebuji či nabízím pomoc, hledám informace)

24 24 878 24 (po-pá 9-17)

Bezplatná linka krizové pomoci (potřebuji se svěřit se svým strachem, obavami)

800 567 567 (denně včetně víkendů 9-20)

7. 4. 2020

Desinfekce Anti - Covid do každé domácnosti - štítek se způsobem použití

Desinfekce Anti - Covid do každé domácnosti - štítek se způsobem použitíDnes Vám byla dodána Desinfekce Anti - Covid do každé domácnosti do plastových lahví polepených štítkem s návodem. Prosím věnujte pozornost ke způsobu použití alkoholové desinfekce

6. 4. 2020 Zobrazit více

Ministerstvo životního prostředí -j ak nakládat s odpadem v době koronavirové pandemieMinisterstvo životního prostředí -j ak nakládat s odpadem v době koronavirové pandemie

2. 4. 2020 Zobrazit více

NEODKLÁDEJTE TŘÍDĚNÝ ODPAD VEDLE BAREVNÝCH KONTEJNERŮ. PLASTOVÉ OBALY SEŠLAPÁVEJTE A PAPÍROVÉ KRABICE BUĎ SEŠLAPÁVEJTE NEBO ROZTHEJTE NA MENŠÍ KUSY A

NEODKLÁDEJTE  TŘÍDĚNÝ ODPAD VEDLE BAREVNÝCH KONTEJNERŮ. PLASTOVÉ OBALY SEŠLAPÁVEJTE A PAPÍROVÉ KRABICE BUĎ SEŠLAPÁVEJTE NEBO ROZTHEJTE NA MENŠÍ KUSY ANEODKLÁDEJTE TŘÍDĚNÝ ODPAD VEDLE BAREVNÝCH KONTEJNERŮ. PLASTOVÉ OBALY SEŠLAPÁVEJTE A PAPÍROVÉ KRABICE BUĎ SEŠLAPÁVEJTE NEBO ROZTRHEJTE NA MENŠÍ KUSY A VLOŽTE DO KONTEJVERU! SNÍŽÍTE TAK RIZIKO NÁKAZY PRACOVNÍKŮ , KTEŘÍ VÁM PRAVIDELNĚ SVÁŽÍ ODPAD A I VAŠICH SPOLUOBČANŮ. DĚKUJEME ZA OHLEDUPLNOST.

30. 3. 2020 Zobrazit více

FCC BEC odpady, s.r.o.- Informace o svozu odpadů v době epidemie Covid - 19

FCC BEC odpady, s.r.o.- Informace  o svozu odpadů v době epidemie Covid - 19FCC BEC odpady, s.r.o.- Informace o svozu odpadů v době epidemie Covid - 19.
NEODKLÁDEJTE ANI TŘÍDĚNÝ ODPAD VEDLE BAREVNÝCH KONTEJNERŮ.SNÍŽÍTE TAK RIZIKO NÁKAZY PRACOVNÍKŮ , KTEŘÍ VÁM PRAVIDELNĚ SVÁŽÍ ODPAD A I VAŠICH SPOLUOBČANŮ. DĚKUJEME ZA OHLEDUPLNOST.

30. 3. 2020 Zobrazit více

Ušité roušky darem od Města Roudnice n.L.

Ušité roušky darem od Města Roudnice n.L.Město Roudnice n.L. darovalo obci Chodouny 170 ušitých roušek. Zástupcům města velice děkujeme. Roušky budeme postupně předávat našim občanů.

27. 3. 2020 Zobrazit více

Darované ušité bavlněné roušky od našich žen

Darované ušité bavlněné roušky od našich ženNaše ženy nám dodaly další ušité roušky, pokud máte zájem o roušky, zavolejte nám na tel.416849111 v úředních hodinách pondělí a středa nebo na tel.724368166 a my Vám je doručíme do vašich schránek. Našim ženám a dívkám velice děkujeme a vážíme si práce pro naše občany.

27. 3. 2020 Zobrazit více

Nabídka šitých roušek pro občany, kteří si nemohou roušku ušít či vyrobit

Nabídka šitých roušek pro občany, kteří si nemohou roušku ušít či vyrobitNa Obecní úřad Chodouny nám dárkyně dodali ušité roušky. Kdo si je nemůže sám ušít či vyrobit, může si je objednat na tel.416 849 111 pondělí a středa od 8-11 hodin a my Vám je doručíme dle možností. Máme jen omezené množství. Vyzýváme všechny šikovné ženy a dívky , aby si roušky pro sebe a rodinu ušily a pokud budete mít navíc roušku , můžete ji darovat na obec pro ostatní občany. Děkujeme.

23. 3. 2020

Stránka